13 Stu

Informativna radionica o Programu provjere inovativnog koncepta (PoC6)

Datum održavanja: 13. studenog 2015.
Mjesto održavanja: Sveučilište u Zagrebu, Zvonimirova 8, dvorana 13
Vrijeme održavanja: 09:30 – 12:30 sati

Uskoro se očekuje otvaranje natječaja za Program provjere inovativnog koncepta (PoC 6) kojeg vodi Hrvatska agencija za malo gospodarstvo, inovacije i investicije HAMAG-BICRO.

Program PoC namijenjen je sufinanciranju pretkomercijalnih aktivnosti inovativnih znanstveno-poduzetničkih projekata koji se nalaze u početnoj fazi razvoja novih proizvoda, usluga i tehnoloških procesa.

Otvaranje natječaja planirano je za 16. studenog 2015. godine, dok se ugovaranje očekuje u prvom kvartalu 2016. godine. Službene informacije o natječaju i popratnu dokumentaciju možete naći ovdje.

Sveučilišni Centar za istraživanje, razvoj i transfer tehnologije (CIRTT) kao prepoznati centar u sklopu POC programa organizira Informativnu radionicu o Programu provjere inovativnog koncepta (PoC6). Radionica je namijenjena istraživačima zaposlenima pri javnim istraživačkim organizacijama koji žele saznati više o mogućnostima financiranja u sklopu programa te o postupku i kriterijima odobravanja projekata.

Program radionice:
09.30 – 10.30 Mogućnosti financiranja kroz PoC6 – što treba znati prije odluke o prijavi
10.30 – 11.00 Pauza za kavu
11.00 – 12.30 Postupak i kriteriji odobravanja projekata – kako pripremiti kvalitetnu pretprijavu i prijavu projekta

Radionicu će održati dr.sc. Vlatka Petrović, voditeljica Ureda za transfer tehnologije.

Prijaviti se možete do 12. studenog putem obrasca ispod.

Nažalost, kapacitet radionice je popunjen.