09 Lip

Informativni dan projekta MARATON na Sveučilištu u Rijeci

burza-maraton_slika

Datum održavanja: 09. lipanj 2015.
Mjesto održavanja: Studentski centar Rijeka i STEP RI - Znanstveno-tehnologijski park Sveučilišta u Rijeci
Vrijeme održavanja: info pult 10:00 – 13:00 sati (Studentski centar Rijeka), prezentacije 13:00 – 15:00 sati (STEP RI)

Prijaviti se možete na dnu stranice.

Program:tab

O informativnom danu:

Na informativnom danu Studenti i razvoj inovacija predstaviti će se online burza istraživačkih radova, razvijena u okviru projekta MARATON. Studenti Sveučilišta u Rijeci imati će priliku saznati više o načinima korištenja online burze, prijavljivanju na zadatke te mogućnostima povezivanja s poduzećima. Nakon predstavljanja online burze www.studentsforindustry.eu, uslijedit će izlaganja studenata koji su kroz ciklus radionica Znanost, inovacije, tržište, u organizaciji Sveučilišta u Rijeci i Studentskog zbora Sveučilišta u Rijeci, razvijali kreativne projekte. Uz prezentacije, studenti će moći saznati korisne informacije o online burzi na info pultu koji će biti postavljen u Studentskom centru Rijeka.

Projekt MARATON provodi se u okviru europske teritorijalne suradnje Slovenija – Hrvatska 2007. – 2013. i sufinanciran je sredstvima Europskog fonda za regionalni razvoj i Ureda Vlade Republike Slovenije za razvoj i europsku kohezijsku politiku.

Više o projektu saznajte na poveznici.

Prijavite se za sudjelovanje: