05 Ožu

Mjesec inovacija i istraživanja 2014.

Na Sveučilištu u Zagrebu, tijekom ožujka 2014, održat će se peti za redom „Ožujak – mjesec inovacija i istraživanja”.

Centar za istraživanje, razvoj i transfer tehnologije (CIRTT) od 2010. okuplja istraživače i studente Sveučilišta u Zagrebu kako bi obogatili i produbili znanja vezana uz upravljanje inovacijama, transfer tehnologije, pokretanje poduzetničkih projekata i vođenje tvrtke, suradnju industrije i znanosti te u području financiranja inovativnoga istraživanja i razvoja.

U ovoj godini CIRTT ponovo  priprema bogat i relevantan program:

05. ožujka 2014.
Jasno i glasno – odnosi s javnošću i partnerima
13. ožujka 2014.
Suradnja s industrijom – pozitivno partnerstvo i jaki sporazumi
18. ožujka 2014.
Susreti industrije i istraživača “Nanotehnologije, napredni materijali i proizvodnja”
20. ožujka 2014.
Upravljanje intelektualnim vlasništvom u istraživanju i razvoju
27. ožujka 2014.
Stvaranje vrijednosti iz znanja – uvod u upravljanje inovacijama
Sva događanja održat će se u prostorijama Sveučilišta u Zagrebu, Zvonimirova 8, Zagreb.
Radionice se organiziraju u sklopu IPA projekta BISTEC, a sudjelovanje je besplatno.

Kalendar :

Ukoliko imate dodatnih pitanja kontaktirajte nas na:
tel: (01) 4698 177
e-mail: irnovak@unizg.hr