24 Lis

Okrugli stol: Upravljanje intelektualnim vlasništvom na Sveučilištu

Okrugli stol će se održati u četvrtak, 24. listopada 2013. s početkom u 10.30 sati.
Mjesto održavanja: Sveučilište u Zagrebu, Aula, Trg maršala Tita 14

Govornici:
Prof. dr. sc. Melita Kovačević, prorektorica za istraživanje i tehnologiju Sveučilišta u Zagrebu. (preuzimanje prezentacije)
Prof. dr. sc. Srđan Novak, voditelj Centra za istraživanje, razvoj i transfer tehnologije Sveučilišta u Zagrebu
Prof. dr. sc. Igor Gliha, Pravni fakultet Sveučilišta u Zagrebu (preuzimanje prezentacije)
Doc. dr. sc. Romana Matanovac Vučković, Pravni fakultet Sveučilišta u Zagrebu(preuzimanje prezentacije)
dr. sc. Vlatka Petrović
, voditeljica Ureda za transfer tehnologije Sveučilišta u Zagrebu (preuzimanje prezentacije)

Cilj okruglog stola je potaknuti raspravu vezanu uz zaštitu i komercijalizaciju intelektualnih tvorevina na Sveučilištu, razvoj institucionalne potpore upravljanju intelektualnim vlasništvom, pripadanje i pravnu zaštitu intelektualnih tvorevina stvorenih na Sveučilištu te ponuditi rješenja i prijedloge za unaprjeđenje.

OVDJE SE MOŽETE PRIJAVITI NA SKUP
Rok za prijavu je 23. listopada 2013. godine. Sudjelovanje se ne naplaćuje.

PROGRAM:

Program u pdf. formatu možete preuzeti ovdje.

Okrugli stol održat će se u organizaciji Centra za istraživanje, razvoj i transfer tehnologije Sveučilišta u Zagrebu u sklopu europskog projekta „BISTEC – Building innovation support through efficient cooperation network“.

Ukoliko imate dodatnih pitanja slobodno nam se obratite na dplavsic@unizg.hr ili na telefon: 099 4698174.

View Larger Map