14 Lip

Stručna rasprava „Studenti i gospodarstvo – potrebe, očekivanja i potencijali“

U sklopu tribine „Inovacije i transfer tehnologije – poticaj gospodarskog razvoja Hrvatske“

Srijeda 14. lipanj 2017. u 11 sati
Francuski paviljon, Studentski centar u Zagrebu
Savska cesta 25, Zagreb

Preuzmite Program okruglog stola.
Prijavu potražite na dnu stranice ili kliknite ovdje.

Sveučilište u Zagrebu, na inicijativu prorektora prof. dr. sc. Miljenka Šimprage, dekana Fakulteta elektrotehnike i računarstva, prof. dr. sc. Mislava Grgića, dekana Rudarsko-geološko-naftnog fakulteta, prof. dr. sc. Zorana Nakića i dekana Fakulteta kemijskog inženjerstva i tehnologije, prof. dr. sc. Brune Zelića, organizira tribinu pod nazivom “Studenti i gospodarstvo– potrebe, očekivanja i potencijali”.

U uvodnom izlaganju tribine bit će predstavljeni diplomski radovi bivših studenata FKIT-a, FER-a i RGNF-a, izrađeni u suradnji s industrijom.

Panelisti:

• Ivan Krešić, INA, član uprave
  • Gordana Kovačević, Ericsson Nikola Tesla, predsjednica
  • Mihael Furjan, Pliva, član uprave
  • Dr.sc. Vlatka Petrović, Sveučilište u Zagrebu, voditeljica Centra za istraživanje, razvoj i transfer tehnologije
  • Ivana Vidnjević, studentska udruge BEST, predsjednica
  • Ivan Golubić, koordinator udruge mladih inovatora Innovus i osnivač tvrtke Mobile Vehicles Technology

Moderator rasprave: prof. dr. sc. Bruno Zelić, dekan Fakulteta kemijskog inženjerstva i tehnologije

U sklopu tribine organizirano je i predstavljanje tri Hrvatske tvrtke: PLIVA-e, INA-e te Ericsson Nikola Tesle, te putem postera  predstaviti diplomske radove studenata izrađenih u suradnji i za potrebe gospodarstava.

Povratak na vrh stranice

Prijavite se za sudjelovanje: