20 Svi

Informativni dan projekta MARATON – Suradnja u razvoju inovacija

burza-maraton_slika

Vrijeme: 20. svibanj 2015. u 16:00 sati.
Mjesto održavanja informativnog dana: dvorana 3 Ekonomskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, Trg J. F. Kennedyja 6.
Rok za prijavu: 19.05.2015.

Prijaviti se možete na dnu stranice.

Program:
tab

O informativnom danu:

Informativnim danom Suradnja u razvoju inovacija predstaviti će se online burza istraživačkih radova, razvijena u okviru projekta MARATON. Putem panel rasprave na kojoj će sudjelovati predstavnici poduzeća koji koriste online burzu te predstavnica udruge eSTUDENT, prisutni će saznati koje mogućnosti stvara suradnja studenata, poduzeća i istraživača u razvoju inovacija. Uz održavanje panel rasprave, zainteresirani studenti i istraživači će moći saznati sve željene informacije o projektu i online burzi na informativnom pultu koji će na Ekonomskom fakultetu biti postavljen od 9 do16 sati.

Projekt MARATON provodi se u okviru europske teritorijalne suradnje Slovenija – Hrvatska 2007. – 2013. i sufinanciran je sredstvima Europskog fonda za regionalni razvoj i Ureda Vlade Republike Slovenije za razvoj i europsku kohezijsku politiku.

Poziv na informativni dan preuzmite ovdje.

Prijavite se za sudjelovanje: