22 Sij

Susreti industrije i istraživača: „Sigurnost hrane, održiva poljoprivreda i šumarstvo i bioekonomija“ i „Biotehnologija“

Horizon 2020 - Food security, sustainable agriculture and forestry, marine, maritime and inland water research and bioeconomy; Biotechnology

svi zajedno logici

VAŽNO!

Prijave za istraživače su zatvorene. Ukoliko se želite prijaviti kao predstavnik tvrtke ljubazno molimo da nas kontaktirate na irnovak@unizg.hr ili telefon 099/4698177.

Centar za istraživanje, razvoj i transfer tehnologije Sveučilišta u Zagrebu u suradnji s Hrvatskom gospodarskom komorom, Hrvatskom agencijom za malo gospodarstvo, inovacije i investicije, Agencijom za mobilnost i programe Europske unije organizira događanje (brokerage event) s ciljem povezivanja industrije i istraživača.

KADA: Četvrtak, 22. siječnja 2015. od 09:00 do 14:00 h
GDJE: Zvonimirova 8, III. kat, Vijećnica 304. Kako do nas ?

Broj sudionika je ograničen, a zadnji rok za prijavu je 20. siječanj 2015.

Prošla tri Susreta okupila su više od 70 predstavnika tvrtki i organizacija te 70 znanstvenika sa Sveučilišta. Održano je više od 800 individualnih sastanaka.
KAKO JE SVE IZGLEDALO POGLEDAJTE U KRATKOM VIDEU.

Zašto sudjelovati?

Sudionici će imati priliku održati kratke poslovne sastanke s potencijalnim partnerima u svrhu zajedničke prijave natječaja ili ostvarenja suradnje na nekom drugom području. DOĐITE I PRONAĐITE PARTNERA !

1236407_624382117633550_2127646324_n

Na događaju će sudionici dobiti upute i informacije vezane uz pozive na natječaj za područje „Sigurnost hrane, održiva poljoprivreda i šumarstvo, istraživanje mora, pomorstva i unutarnjih voda, i bioekonomija“ i „Biotehnologija“ u programu Obzor 2020.

Događanje će se odvijati u dva dijela kroz kratka tematska predavanja i unaprijed zakazane sastanke (susreti poslovnog umrežavanja).

KRATKA TEMATSKA PREDAVANJA:

•  „Informacije o trenutno otvorenim natječajima i mogućnostima u sklopu programa Obzor 2020“
  •  „Smjernice za novi Radni program Obzor 2020 (2016. i 2017. godina)“
  •  „Od znanstvenog kongresa do Obzor 2020 projekta“
  •  „Iskustva znanosti  i industrije stečena implementacijom projekta „Jačanje suradnje između znanosti, industrije i poljoprivrednih proizvođača: transfer tehnologije za integriranu zaštitu šećerne repe u cilju povećanja prihoda i smanjenja uporabe pesticida
  • „Tradicionalna fermentirana hrana – izvor autohtonih funkcionalnih starter kultura i njihova primjena u proizvodnji i sigurnosti hrane“
  • „Inteligentno rješenje za upravljanje poljoprivredom bazirano na znanju koje poljoprivrednim proizvođačima omogućuje: optimizaciju proizvodnje, povećanje profita te pronalazak kupaca“
  •  „Predstavljanje suradnje Veterinarskog fakulteta, Ministarstva poljoprivrede i tvrtke Podravka kroz projekt „Prirodni, ekološki odabir za dobrobit zdravlja životinja i ljudi te gospodarstva“
  • „Hrvatski drveni podovi – idealna podloga za EU“

SUSRETI POSLOVNOG UMREŽAVANJA:
Svaki sudionik događanja dobiti će unaprijed pripremljeni raspored susreta odnosno kratkih 5-minutnih sastanaka. Raspored sadrži ime sugovornika i broj stola za svaki pojedini sastanak. Cijeli proces će biti vođen i koordiniran, a organizatori će vam biti na raspolaganju tokom cijelog događaja. Sastanci su zamišljeni kao kratki kako bi sugovornici imali priliku razgovarati sa što većim brojem potencijalnih partnera, te s njima razmijeniti informacije o tvrtki ili instituciji koju predstavljaju. Na taj način realizirati će se veći broj susreta i ostvariti mnoštvo kontakata iz kojih se mogu razviti različiti oblici suradnje.

PROGRAM (kliknite za uvećanje slike):

Program brokerage 4

Preuzmite program i poziv u PDF formatu

KONTAKT:
Davor Plavšić, Centar za istraživanje, razvoj i transfer tehnologije, Ured za transfer tehnologije
Email: davor.plavsic@unizg.hr
Mob: 099/4698174

Povratak na vrh stranice

Prijave su zatvorene. Prijavite se za primanje naših obavijesti kako biste na vrijeme saznali za buduća događanja.