06 Stu

Konferencija: Inovativne zajednice znanja, industrija, ljudi i gradova – ponedjeljak, 11. studenoga 2019., u 9.30 sati

Konferencija: Inovativne zajednice znanja, industrija, ljudi i gradova – ponedjeljak, 11. studenoga 2019. s početkom u 9.30 sati u iličkom neboderu – Zagreb 360˚ vidikovac (16. kat)!

Poziv na konferenciju:

file:///C:/Users/ipjuric/AppData/Local/Microsoft/Windows/INetCache/Content.Outlook/GVD1K5CZ/Program%20konferencije%20Inovativne%20zajednice.pdf

Konferencija je namijenjena predstavnicima općina i gradova, relevantnim nacionalnim institucijama, sveučilišnoj i istraživačkoj zajednici, poduzetnicima, studentima, medijima, udrugama i udruženjima – sa ciljem umrežavanja i ostvarivanja suradnje za stvaranje održivih rješenja za život u gradovima u doba klimatskih promjena.

Konferenciju organiziraju Europska zajednica za inovacije u Hrvatskoj EITClimate-KIC, u suradnji s EITHealth RIS Hub-om u Hrvatskoj.

Pridružite nam se, sudjelujte u raspravi, insprirajte se i umrežite! Požurite jer broj mjesta je ograničen. Očekujemo Vašu potvrdu do 8. studenoga, na sljedećem linku: