14 Ožu

Matchmaking radionica: „Challenges in mining industry of the ADRIA region“

Ured za poslijediplomski studij, međunarodnu suradnju i projekte Rudarsko-geološko-naftnog fakulteta poziva Vas na matchmaking radionicu u Zagrebu s temom „Challenges in mining industry of the ADRIA region“ koja će održati 16. travnja 2018.!

Radionicu zajednički organiziraju partneri u sklopu ADRIA hub-a, Sveučilište u Zagrebu, Geološki zavod Slovenije (GeoZS) i Zavod za gradbeništvo Slovenije (ZAG), a ciljane skupine su profesionalci koji se bave sirovinama, partneri iz industrije, kreatori javnih politika na nacionalnoj razini, znanstveno-nastavno osoblje fakulteta, studenti (PhD i Msc) iz Hrvatske, Slovenija i ADRIA regije. Ovaj će događaj doprinijeti:

1.    Utvrđivanju trenutačnih izazova u rudarskom sektoru ADRIA regije kroz okrugli stol, predstavljanje ideja sudionika (idea pitches) i prezentaciju KAVA projekata u implementaciji
2.    Matchmakingu među ciljanim skupinama
3.   Privlačenju novih industrijskih partnera u KIC konzorcij kroz razvoj projekata nastalih od predstavljenih ideja sudionika vezanih uz “Challenges in mining industry of the ADRIA region” koji bi se mogli financirati putem sljedećeg KAVA poziva za dostavu projektnih prijedloga, iz regionalnih ili nacionalnih izvora financiranja

Više informacija na poveznici.