19 Sij

HAMAG-BICRO: program Provjere inovativnog koncepta (PoC6)

Hrvatska agencija za malo gospodarstvo, inovacije i investicije (HAMAG-BICRO) raspisala je natječaj za program Provjere inovativnog koncepta (PoC6)

Ukratko o natječaju:

Hrvatska agencija za malo gospodarstvo, inovacije i investicije (HAMAG-BICRO) dodjeljuje bespovratna sredstva za sufinanciranje pretkomercijalnih aktivnosti inovativnih znanstveno-poduzetničkih projekata koji se nalaze početnoj fazi razvoja novih proizvoda, usluga i tehnoloških procesa prema procedurama Programa provjere inovativnog koncepta.

Datum raspisivanja natječaja: 16. studenog 2015.
Rok za pretprijavu: 30. studenog 2015. do 16:00 h
Rok za prijavu: 19. siječnja 2016. do 16:00 h
Iznos financiranja: HAMAG-BICRO sufinancira prihvatljive projektne aktivnosti bespovratnim sredstvima u iznosu od min. 35.000,00 do max. 350.000,00 kn.
Trajanje projekta: 12 mjeseci.

Tekst natječaja i ostali detalji mogu se naći na ovdje.

Više o ulozi CIRTT-a kao prepoznatog centra za PoC6 pročitajte ovdje, a o dosadašnjim iskustvima CIRTT-a u provedbi PoC-a pročitajte ovdje.