29 Velj

HRZZ: Partnerstvo u istraživanjima

Ukratko o natječaju:

Hrvatska zaklada za znanost raspisala je natječaj za program „Partnerstvo u istraživanjima“. Program podržava partnerstvo u istraživanjima između javnih sveučilišta ili javnih znanstvenih instituta u RH i izvanproračunskih (izvan Državnog proračuna RH) izvora financiranja iz zemlje i inozemstva (privatne tvrtke, jedinice lokalne uprave i samouprave, inozemne zaklade i agencije koje financiraju istraživanja, inozemne znanstvene organizacije…). Program podupire relevantna znanstvena istraživanja, koja mogu ubrzati razvoj novih i postojećih poduzeća te nastoji privući one predstavnike industrije i poduzetništva koji će značajno doprinijeti ekonomskom i tehnologijskom razvoju Republike Hrvatske.

Datum raspisivanja natječaja: 1. prosinca 2015.
Rok za prijavu: 29. veljače 2016. do 13:00 (CET)

Tekst natječaja i ostali detalji mogu se naći na ovdje.