25 Lis

Sjajna prilika! Akceleratorski program AstraZeneca/Microsoft!

Želimo podijeliti s vama sjajnu priliku koju nudi partner projekta EIT Health (napomena: ne EIT Health projekt).

Radi se o akceleratorskom programu AstraZeneca/Microsoft (ciljna grupa: startup-tvrtke koje se bave umjetnom inteligencijom).

Prijavite se ako želite ubrzati svoje djelovanje uz pomoć dvije glavne kompanije u Europi i sudjelovati u programu „Umjetna inteligencija za zdravlje“ (AI for Health) koji vode Microsoft i AstraZeneca!

„AI Factory for Health“ pruža podršku inovacijama u sektoru zdravstva i pomaže mladim startup-tvrtkama da se dalje razvijaju u sferi umjetne inteligencije i „oblačnog računalstva“ (cloud computing) kako bi pomicale granice znanosti.

Nastao kao snažan akcelerator za startup-tvrtke, ovaj program se smatra ko-inovacijskim laboratorijem, okupljajući

startup-tvrtke, svijet istraživanja i kompaniju AstraZeneca.

Rok za prijavu je 31. 10. 2019.

Prijaviti se možete na sljedećem linku:

Prijavite se ako ispunjavate neki od sljedećih uvjeta:

1. ako ste razvili rješenja povezana sa zdravljem, bazirana na tehnologijama umjetne inteligencije, a namijenjena su pacijentima, stručnjacima u zdravstvu, bolnicama,

poslovanju i organizacijama,

2. ako ste već završili proces prikupljanja sredstava (fundraising),

3. ako je vaš projekt već zreli projekt, tj. ako ste uključeni u razvijanje proizvoda ili usluga baziranih na softveru, koji će biti ključni dio u postojećem ili planiranom poslovanju,

4. ako ste već na tržištu, tj. ako ste uključeni u implementaciju s najmanje jednim klijentom.

Imena izabranih šest startup-tvrtki bit će objavljena krajem studenoga 2019.