11 Pro

Tim ShifIT osvojio peto mjesto na prestižnom EIT Healthovom natjecanju Winner’s Eventu 2020 – čestitamo!!!

Nakon pobjede na EIT Health Innovation Days Zagreb u organizaciji Sveučilišta u Zagrebu kao EIT Health Huba za Hrvatsku interdisciplinarni tim studenata ShiftIT osvojio je na Winner’s Eventu sjajno peto (5.) mjesto.

Tim ShiftIT predstavio je ideju za fitness aplikaciju baziranu na umjetnoj inteligenciji koja uči korisnike kako pravilno vježbati, pruža im podršku na putu do njihovih ciljeva te spaja korisnike s drugim korisnicima kako bi se međusobno motivirali.

Na Winner’s Eventu sudjelovao je 31 tim iz 22 zemlje Europske Unije te je osvajanje petog mjesta odličan uspjeh u izrazito teškoj konkurenciji. Peto mjesto kao nagradu donosi mentoriranje i edukaciju unutar EIT Health mreže u vrijednosti od 2000 € što će im olakšati realizaciju njihove ideje.

Tim se sastoji od studenata fakulteta različitih znanstvenih područja: Fanika Lukačević (FSB), Tanja Lakić (FER), Nikola Horvat (FSB) Fran Masnjak (KIF) i Tomislav Vulić (EFZG/KIF).

Čestitamo im na sjajnoj ideji, prezentaciji i postignuću!