29 Tra

U tijeku su prijave za HelloAI RIS online školu

HelloAI RIS je online škola o umjetnoj inteligenciji koju izvodi EIT Health u suradnji s partnerima GE Healthcareom, LEITAT tehnološkim centrom, KTH  Kraljevskim tehnološkim institutom u Stochkolmu, Sveučilištem u Debrecenu i Sveučilištem u Maastrichtu. Osnovana je radi boljega upoznavanja njezinih sudionika s osnovama umjetne inteligencije, otkrivanja i spoznavanja izazova koje ona donosi i izgradnje zajednice znatiželjnih i proaktivnih mislitelja.

HelloAI RIS je namijenjen sveučilišnim studentima biomedicinskoga, tehničkoga i ekonomskoga područja, mladim istraživačima i zdravstvenim djelatnicima ali i osobama zainteresiranima za osmišljanje inovativnih rješenja koja će pridonijeti pristupačnijem zdravstvenom sustavu.

Bitni datumi:

Rok za prijave – 28. svibnja 2021.

Selekcija sudionika – 31. svibnja do 11. lipnja.

Održavanje programa – od 21. lipnja do 31. kolovoza

Prijaviti se možete putem sljedeće poveznice: www.bit.ly/HelloAIapply Uz prijavu putem stranice potrebno je poslati i CV na sljedeću e-adresu: helloai.online@ge.com

Više o samom programu i postupku prijave saznajte na službenim stranicama škole: https://helloaionline.com