HelloAI RIS 2024

Edukativni program EIT Health zajednice osmišljen da pomogne zdravstvenim djelatnicima, studentima, istraživačima, data znanstvenicima i poduzetnicima dobiti uvid u načine na koje umjetna inteligencija može transformirati zdravstvo i poboljšati ishode za pacijente!

Polaznici programa će naučiti više o naprednim konceptima primjene umjetne inteligencije kroz različite alate i metodologije.

Program se dijeli na tri modula:

HelloAI Basic – za početnike zainteresirane za temu

HelloAI Advanced – za studente i istraživače koji žele produbiti svoje znanje

HelloAI Professional – za iskusne stručnjake, istraživače i poduzetnike kojima je potreban uvid u kliničku primjenu umjetne inteligencije

Za sudjelovanje u HelloAI Advanced i Professional programima mogu se dobiti ECTS bodovi.

Svi prijavitelji iz RIS zemalja među kojima je i Hrvatska mogu dobiti popust od 90% za prijavu u program.

Više doznajte ovdje: https://www.helloaiprofessional.com/